מידע מקצועי בנדל"ן

נדל"ן - פרדס חנה כרכור

עם התעוררות גל המחאה ברחבי הארץ, נשמעות קריאות להורדת מחירי הדיור המאמירים כאילו היו גבינה כלשהי, אך לא כך הוא הדבר. מחירי הדירות הם תוצאה של ביקוש והיצע, ה"מחירונים" הרבים באינטרנט נקבעים על פי דעתו ורצונו של המחזיק בנכס ותתפלאו אולי לשמוע כי ברוב המקרים אין קשר בין המחיר המבוקש לבין מיקום הנכס ומצבו. בשל כך, נכנס השוק למערבולת ספקולציות של בעלי-נכסים המנסים לקבוע יעד מחירים חדש בכל פעם.


בסופו של דבר, המרוויחים הגדולים מעליות המחירים הם משקיעים בעלי ממון, המעורים היטב בתמורות היומיומיות  בשוק הנדל"ן ולא אותה משפחה שאחת לכמה שנים מבקשת למכור את ביתה ולקנות אחר בשכונה אחרת או בעיר  רחוקה. עבור רובנו, מדובר בעסקאות הכלכליות הגדולות ביותר שנעשה בחיינו ועל כן, נכון יהיה לשאול בעצת אנשי  מקצוע כשבאים לקנות, למכור, לשכור או להשכיר נכס. 
נדמה כי חלום הדירה מתרחק, אך אם נבדוק היטב נגלה שעדיין אפשר לקנות דירות במחירים סבירים בפרדס חנה-כרכור.


 

רוחות של שינוי נושבות בפרדס חנה-כרכור, מנופי בנייה בשילוב עם אמביציה ומשאבים אדירים בונים במהירות מרהיבה ומביאים בשורה של התחדשות וצמיחה. הפרויקטים הרבים המתגבשים במושבה, מהווים מוקד משיכה לאלה המחפשים הזדמנויות עסקיות.

בניית אלפי יחידות דיור חדשות, פארקים ומרכזי קניות עם דגש על פיתוח סביבתי מתאים, תכנון נוף ומערכת חינוך מעולה.

זה הזמן לקחת החלטה ולעבור. פרדס חנה-כרכור נמצאת בעיצומו של פיתוח נרחב ומסיבי, כל האלמנטים והמשאבים קיימים ופועלים במטרה להפוך אותה לפנינה אמיתית, נשאר רק לקנות בזמן הנכון . עשו היום  צעד חכם שלא תצטערו עליו בעוד כמה שנים.

בתקופה בה משרדי תיווך צצים בכל פינה, צריך לבחור בזהירות את האדם שיטפל בעסקה החשובה שלך.
באופן צפוי, בכל עיר בה מתעורר עניין רחב בתחום הנדל"ן מופיעים בעלי מקצוע רבים המחפשים הזדמנות לרווח. מובן כי ריבוי בעלי המקצוע עלול להציב בפני הצרכן אופציות ברמות מקצועיות שונות. פרדס חנה-כרכור אינה יוצאת דופן בתחום זה.

על כן, אם אתם מחפשים דירות למכירה בפרדס חנה-כרכור, דווקא בתקופה זו של ביקוש גבוה ורחש תקשורתי, אמליץ על אחת כמה וכמה לברור היטב את אנשי המקצוע שיסייעו לכם במימוש העסקה – בין אם אלו עורכי דין, יועצי משכנתאות, וכמובן מתווכים.
הכי חשובבהצלחה בהגשמת החלום ומציאת הבית!

 

שמואל חדד - יועץ נדל"ן פרדס חנה כרכור
MEI_5226_edited.jpg
LOGO-MIKTZ-01-e1635138573870.png
פרדס חנה - כרכור