מדוע חשוב מתווך נדל"ן מקצועי?

האם אתם מתכננים לקנות בית, למכור דירה או לרכוש נכס להשקעה? מחפשים דירות למכירה מקבלן או נכסים יד שניה? אם כן, חשוב לפנות למתווך נדל"ן מקצועי ובעל ניסיון עשיר וידע רב. עליכם לזכור כי עסקאות נדל"ן הן מורכבות ויש בהן מרכיבים רבים עליהם יש לתת דגש. כל טעות, ולו הקטנה ביותר, עלולה לעלות לכם כסף רב ולגרום לעוגמת נפש ולנזק כלכלי כבד. חשוב לדעת כי הדרך לחיפוש ורכישת דירה או בית היא ארוכה ויש להשקיע בכך זמן ומחשבה על מנת לקבל החלטות נכונות ואחראיות. 

מענה מקצועי ואפקטיבי

מתווך נדל"ן מקצועי ואיכותי הוא כזה המכיר היטב את תחום הנדל"ן בארץ ככלל או בעיר/באזור מסוים, ומחזיק ברשותו ידע רב המאפשר לכם לקצר ולייעל תהליכי איתור ורכישת נכסים מכל הסוגים, בין אם אתם מחפשים דירות יד שניה, מגרשים לבניה עצמית או דירות חדשות מקבלן. תפקידו של המתווך לאפיין את צרכי ודרישות הלקוח ולהציג בפניו נכסים מתאימים, וכן ליצור שיתופי פעולה עם מתווכים אחרים ככל שצרכי הלקוח אינם מתחום המומחיות שלו וכן על מנת לקדם כל לקוח בהתאם לצרכיו. יש לציין כי לרשות מתווך הדירות מאגר של נכסים, לרוב בבלעדיות, ושלעיתים מדובר בנכסים שאינם מפורסמים בלוחות המודעות באינטרנט או בעיתונות הכתובה.

ידע מקצועי נרחב

כדאי לדעת כי ממועד תחילתו של חוק המתווכים במקרקעין, תשנ"ו – 1996, ביום 1.4.2007, חייב כל מתווך נדל"ן להחזיק ברישיון בר תוקף מטעם רשם המתווכים במשרד המשפטים. בין יתר התנאים לקבלת רישיון של מתווך במקרקעין, על המועמד לעמוד בהצלחה בבחינה, שבין יתר הנושאים לבחינה ניתן למצוא תכנון ובניה, מיסוי מקרקעין, חוזים (חוזה מכר מקרקעין, חוזה שכירות מקרקעין ועוד). מתווך נדל"ן מקצועי יכול לסייע לכם בקידום ובסגירת עסקת המקרקעין, ולייעץ לכם במגוון נושאים רלבנטיים הקשורים בתהליך המכירה/קנייה על מנת שתקבלו החלטה נכונה ומשתלמת כלכלית. 

מענה מקצועי תחת קורת גג אחת

מתווך נדל"ן מקצועי מציע קשת רחבה של שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת. אם אתם מחפשים בתים למכירה או דירות להשקעה תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, הסברים לגבי השכונה והנכס בו אתם מעוניינים ומידע מקצועי חשוב בנוגע לשוק הנדל"ן באזור. מתווך נדל"ן מקצועי פועל בשקיפות מלאה ותפקידו לסייע ללקוח ולתווך ביעילות ובאמינות בין הצדדים המעורבים בעסקת המקרקעין. כמו כן, המתווך יכול להמליץ למוכרים, לשוכרים ולקונים להסתייע בשירותי עורך דין ו/או בעלי מקצוע אחרים כגון מעצבי פנים, מומחה למשכנתאות וכיוצא בזה.