מדוע חשוב מתווך נדל"ן מקצועי?

מענה מקצועי ואפקטיבי

מתווך נדל"ן מקצועי ואיכותי הוא כזה המכיר היטב את תחום הנדל"ן בארץ ככלל או בעיר/באזור מסוים, ומחזיק ברשותו ידע רב המאפשר לכם לקצר ולייעל תהליכים, בין אם אתם מעוניינים למכור או לקנות.

תפקידו של המתווך לאפיין את צרכי ודרישות הלקוח, לייצג את הלקוח, לנהל משא ומתן, וכן ליצור שיתופי פעולה עם מתווכים אחרים על מנת לקדם כל לקוח בהתאם לצרכיו.

ידע מקצועי נרחב

כדאי לדעת כי ממועד תחילתו של חוק המתווכים במקרקעין, תשנ"ו – 1996, ביום 1.4.2007, חייב כל מתווך נדל"ן להחזיק ברישיון בר תוקף מטעם רשם המתווכים במשרד המשפטים. בין יתר התנאים לקבלת רישיון של מתווך במקרקעין, על המועמד לעמוד בהצלחה בבחינה, שבין יתר הנושאים לבחינה ניתן למצוא תכנון ובניה, מיסוי מקרקעין, חוזים (חוזה מכר מקרקעין, חוזה שכירות מקרקעין ועוד). מתווך נדל"ן מקצועי יכול לסייע לכם בקידום ובסגירת עסקת המקרקעין, ולייעץ לכם במגוון נושאים רלבנטיים הקשורים בתהליך המכירה/קנייה על מנת שתקבלו החלטה נכונה ומשתלמת כלכלית. 

מענה מקצועי תחת קורת גג אחת

מתווך נדל"ן מקצועי מציע קשת רחבה של שירותים מקצועיים תחת קורת גג אחת. אם אתם מעוניינים למכור או לקנות, תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי, הסברים לגבי השכונה והנכס בו אתם מעוניינים ומידע מקצועי חשוב בנוגע לשוק הנדל"ן באזור. מתווך נדל"ן מקצועי פועל בשקיפות מלאה ותפקידו לסייע ללקוח ולתווך ביעילות ובאמינות בין הצדדים המעורבים בעסקת המקרקעין. כמו כן, המתווך יכול להמליץ למוכרים, לשוכרים ולקונים להסתייע בשירותי עורך דין ו/או בעלי מקצוע אחרים כגון מעצבי פנים, מומחה למשכנתאות וכיוצא בזה.